Najczęściej zadawane pytania

powrót do listy

Wybierz zdjęcieCzy to prawda, że wszystkie odszkodowania przyznawane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe z tytułu polis komunikacyjnych są w Polsce zaniżone?

Ten proceder na pewno jest powszechny. Szczegółowo na ten temat wypowiedział się Rzecznik Ubezpieczonych, według którego skala zaniżania wysokości odszkodowań komunikacyjnych jest ogromna. Co więcej, Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaniżają kwoty wypłat nawet o 70%. Najczęściej robią to poprzez zaproponowanie użycia nieoryginalnych części zamiennych. Jest to niezgodne z przepisami, ale regularnie stosowane.

Dlatego właśnie należy walczyć o swoje prawa i dochodzić urealnienia kosztorysu naprawy. W praktyce jest to bardzo trudne, ponieważ zazwyczaj pozostaje nam tylko droga sądowa. Tego typu sprawy rzadko trwają krócej niż rok i nie dają żadnej gwarancji, że uda nam się uzyskać korzystny wyrok. Towarzystwa Ubezpieczeniowe o tym wiedzą i świadomie zaniżają odszkodowania.

Promesco ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw, dlatego proponuje Państwu dopłatę do odszkodowania, aby później we własnym zakresie dochodzić urealnienia kosztorysu od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Twojego odszkodowania - skontaktuj się z nami niezwłocznie.

Na pewno znajdziemy rozwiąznie dla Twoich problemów.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się
z Tobą jak najszybciej to będzie możliwe.

Działamy na terenie całej Polski.
Gdańsk ul. Jagiellonska 17, Elbląg ul. Żuławska 15a, kom. 690 077 097, e-mail: promesco@promesco.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.