O nas

W idealnym świecie nasze prawa byłyby respektowane bez żadnych wyjątków. Nie żyjemy jednak w takiej rzeczywistości. Dlatego stworzyliśmy Promesco, aby pomagać setkom tysięcy polskich kierowców, którzy każdego dnia padają ofiarą niebezpiecznego procederu – zaniżania wartości odszkodowań komunikacyjnych. To normalna praktyka firm ubezpieczeniowych, z którą walczymy. I robimy to skutecznie.

Promesco jest profesjonalnym zespołem specjalistów z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Gwarantujemy najwyższą na rynku skuteczność w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Naszym Klientom zapewniamy dopłaty do już sporządzonych kosztorysów szkód, dzięki czemu nie są Państwo skazani na często wieloletnie, sądowe batalie, które zwykle i tak kończą się niekorzystnymi wyrokami.

W starciu klient-firma ubezpieczeniowa, ten pierwszy stoi na gorszej pozycji. Nie ma za sobą zastępu adwokatów, nie zna zawiłych sentencji prawnych, nie posiada odpowiednich środków finansowych, aby przeciwstawić się machinie ignorancji i bezduszności. Na szczęście jest Promesco – gwarancja Państwa spokoju, a przede wszystkim uzyskania dużo wyższej kwoty odszkodowania.

Działamy na terenie całego kraju, zajmujemy się wszelkimi typami spraw: od tych drobnych, po takie, w których w grę wchodzą nawet setki tysięcy złotych. Naszym Klientem może zostać każdy właściciel pojazdu mechanicznego: samochodu osobowego, ciężarowego, pojazdu specjalnego, auta dostawczego czy motocykla. W każdy przypadek wkładamy taką samą energię.

W zdecydowanej większości spraw mamy do czynienia z rażącym zaniżeniem kwoty odszkodowania z tytułu polisy OC lub AC. Samo patrzenie ubezpieczycielom na ręce nie wystarczy. Trzeba im przypominać, że ich produkty mają przede wszystkim służyć kierowcom. Promesco wie, jak zrobić to skutecznie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Twojego odszkodowania - skontaktuj się z nami niezwłocznie.

Na pewno znajdziemy rozwiąznie dla Twoich problemów.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się
z Tobą jak najszybciej to będzie możliwe.

Działamy na terenie całej Polski.
Gdańsk ul. Jagiellonska 17, Elbląg ul. Żuławska 15a, kom. 690 077 097, e-mail: promesco@promesco.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.