dopłaty do odszkodowań

Mieli Państwo stłuczkę. Auto zostało dość solidnie uszkodzone. Ubezpieczyciel sprawcy oczywiście zgodził się pokryć koszty naprawy i przygotował jej kosztorys. Widnieje na nim kwota – powiedzmy – 2000 złotych. Netto. Czy wiedzą Państwo, że prawdopodobnie stracili właśnie ponad 4000 złotych? Jak to możliwe?

Zdaniem niezależnych instytucji, w tym Rzecznika Ubezpieczonych, polskie Towarzystwa Ubezpieczeniowe gremialnie zaniżają wartość odszkodowań komunikacyjnych nawet o 70%!

Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie wykorzystują niewiedzę klientów i ich słabszą pozycję negocjacyjną. Nawet jeśli podważymy wysokość kosztorysu, prawie zawsze zostaje nam jedynie droga sądowa. Sprawy takie potrafią ciągnąć się latami i nie dają żadnej gwarancji naszego zwycięstwa.

Promesco powstało, aby wyrównać szanse poszkodowanych w stosunku do firm ubezpieczeniowych. Pomagamy wszystkim osobom i firmom, które w ostatnich 3 latach otrzymały odszkodowanie z tytuły OC sprawcy lub własnej polisy AC. W ponad 90% przypadków przyznane Państwu środki zostały rażąco zaniżone.

Promesco dokładnie przeanalizuje sporządzony kosztorys i zaproponuje jego doszacowanie. Dopłaty do odszkodowań są w pełni legalnym sposobem na odzyskanie dużej części swoich pieniędzy. Promesco wypłaci Państwu dodatkowe środki gotówką w momencie sporządzenia cesji wierzytelności ubezpieczeniowej i podpisania umowy (przygotujemy ofertę w ciągu 24h). Następnie we własnym zakresie będziemy domagać się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego urealnienia kosztorysu.

Nasza pomoc jest bezpłatna! Honorarium Promesco i zwrot dopłaty pokrywa Towarzystwo Ubezpieczeniowe, o co zabiegamy w sądzie. Bez Państwa udziału, bez konieczności powoływania Państwa na świadków.

Cała procedura mieści się w 5 krokach:

  1. Przesyłają Państwo do Promesco kosztorys.
  2. Szacujemy, o ile zostało zaniżone Państwa odszkodowanie.
  3. W ciągu maksymalnie 2 dni składamy własną propozycję dopłaty do odszkodowania.
  4. Po Państwa akceptacji sporządzamy cesję wierzytelności ubezpieczeniowej.
  5. Po podpisaniu umowy wypłacamy Państwu należne pieniądze.

Nie muszą Państwo robić niczego więcej i brać udziału w dalszych procedurach.

Kto może ubiegać się o dopłatę do odszkodowania?

  • Każdy właściciel pojazdu mechanicznego, który otrzymał odszkodowanie z polisy OC sprawcy lub własnej AC i nie zgadza się z jego wysokością. Akceptujemy również wnioski osób, które sprzedały już swój pojazd, ale w chwili wystąpienia zdarzenia były jego właścicielami.
  • Właściciel pojazdu, który nie jest starszy niż 15 lat. Nie ma to zastosowania w przypadku pojazdów bardzo wartościowych lub specjalistycznych.
  • Osoba, która nie zawarła ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
  • Osoba, której szkoda została usunięta na podstawie kosztorysu – nie faktur czy bezgotówkowo.

Promesco gwarantuje najwyższe na rynku dopłaty do odszkodowań i bardzo sprawny przebieg całego procesu, a także pełne bezpieczeństwo.

Działamy na terenie całej Polski.
Minimum formalności - wszystko możemy również załatwić poprzez e-mail, telefon, pocztę lub kuriera.

Dodatkowe informacje:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Twojego odszkodowania - skontaktuj się z nami niezwłocznie.

Na pewno znajdziemy rozwiąznie dla Twoich problemów.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się
z Tobą jak najszybciej to będzie możliwe.

Działamy na terenie całej Polski.
Gdańsk ul. Jagiellonska 17, Elbląg ul. Żuławska 15a, kom. 690 077 097, e-mail: promesco@promesco.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.